• tarkett pvc

   

   

  KONUT TİPİ PVC ZEMİN KAPLAMA

  mineflo tarkett pvc
     

  TARKETT EV TİPİ PVC ZEMİN KAPLAMALARI
  MUTFAK /
  Mutfağınızın stili ne olursa olsun, Tarkett zemin kaplamalarının renkleri ve cilaları sayesinde doğru bileşimi bulabilirsiniz.

  Hijyenik, kolay aşınmaz ve temizlemesi basittir, sadece yemek pişirirken dökülüp saçılan kirleri işiniz bitince silin, zemininiz yeni gibi kalsın. Mutfağınız evinizin orta yerinde de olsa, sadece yemek pişirdiğiniz alelade bir yer de olsa, bu zemin kaplamaları mükemmel çözümdür.
  BANYO / Klasik, geleneksel ya da modern fark etmez; pratik ama güzel Tarkett zemin kaplamalarının rahatlığını ve sıcaklığını çıplak ayaklarınızda hissetmenin keyfini yaşayın.

  Islak veya kuru zeminlerde, temizlemesi kolay su tutmayan yüzeyler kaymanızı önleyecek, bakteri oluşumuna engel olacak, keyfinizi asla kaçırmayacak.
  OTURMA ODALARI / İdeal oturma odanız, sizin, ailenizin ve dostlarınızın yaşam biçimini simgeler.   

  Tarkett zemin kaplamaları stil ve fonksiyonu bütünleştirir.  Uygulaması çok kolay olan bu kaplamalar, kir ve lekelere, darbe ve sürtmelere dayanıklı, kaliteli cilalarıyla mükemmel bir görünüm sağlarlar.
  GİRİŞ VE KORİDORLAR / En yoğun oldukları yerlerde üstünüzdeki baskıyı yok etmek için tasarlanmış nefis Tarkett zemin kaplamaları ile evinize gerçekten “hoş gelin”. Aşınmaya dayanıklı ve temizlenmesi kolay olan bu malzemeler, eve giriş çıkış esnasında oluşan gürültüyü emer.   Pratik, sessiz, şık görünümlü ve yürümesi rahat; antrenizi antre yapan kaplamalar.
  ÇOCUK ODALARI / Tarkett zemin kaplamalarının renkleri ve desenleriyle, uyku ve oyun doğal hale gelmektedir. Heyecan verici oldukları gibi uygulaması da kolaydır. Gün boyunca çocuklara keyif verir, sesi emerek oturmaları, yürümeleri veya emeklemeleri için rahatlık sağlarlar. 
  Yatma vakti geldiğinde, bu güvenli, sağlam ve hijyenik ideal oyun alanını temizleyip bir sonraki güne hazırlamak çok kolaydır. 
  Tatlı rüyalar ve mutlu günler; çocuk oyuncağı kadar kolay.
  YATAK ODASI / Yatağınızdan kalkıp muhteşem bir Tarkett döşemesinin ipeksi, yumuşak, ayağınızı saran sıcaklığına basın.

  Çekici renk yelpazesi, stili ve yüzey çeşitleri, özel alanlarınızı kişiselleştirmek için idealdir.  

  Döşenmesi kolay malzemeniz gürültüyü emerek sizi dış dünyadan uzak tutar. Kapınızı kapatın, gevşeyin ve huzurla dolun; konfor ancak bu olabilir işte.

   

Tarkett Pvc

 •  

  sizde uğrayın pvc zeminlerinizi test edin

 • Abc İnşaat Dekorasyon