• tarkett pvc

   

   
   
   


  Yaşanılan mekanlarda, estetik bütünlük ve malzemenin fonksiyonelliğini çağdaş çözümlerle birleştirmek amacı ile 100 yılı aşkın süredir hizmet veren Tarkett, ürettiği ticari tip PVC esnek zemin kaplama malzemelerini yapı sektörüne sunuyor. Tarkett PVC Zemin Kaplamaları'nın başarıya ulaşmasının en önemli nedenini, mekandaki fonksiyonelliğin ön planda tutulması ve bu amaca yönelik üretim yapılması oluşturuyor. Tarkett PVC Esnek Zemin kaplamaları sağlık, eğitim, ofis, mağaza gibi her alanda hayatı kolaylaştırıyor.

  Tarkett PVC zemin kaplamalarını koşulların sert olduğu spor salonlarıondan, kesin hijyen gerektiren sağlık merkezlerine, estetiğin ön planda olduğu ofis ve mağazalara kadar, çok çeşitli mekanlarda güvenle kullanabilirsiniz.
  Ürün Özellikleri:

  . Çevre koşullarından gelecek zararlı etkilere ve aşınmaya karşılık dayanıklılık gösteriyor,
  . Son derece hijyenik olan ürün üzerinde bakteri barındırmıyor,
  . Zengin renk ve model seçeneği sunuyor,
  . Kolay ve hızlı bir şekilde uygulanabiliyor,
  . Pratik ve ekonomik temizlik olanağı sunuyor,
  . Çevre dostu olan ürün yeniden işlenebiliyor ve yeni zemin kaplamaları üretiminde tekrar kullanılabiliyor.

   
   
     

  TARKETT EV TİPİ PVC ZEMİN KAPLAMALARI
  MUTFAK /
  Mutfağınızın stili ne olursa olsun, Tarkett zemin kaplamalarının renkleri ve cilaları sayesinde doğru bileşimi bulabilirsiniz.

  Hijyenik, kolay aşınmaz ve temizlemesi basittir, sadece yemek pişirirken dökülüp saçılan kirleri işiniz bitince silin, zemininiz yeni gibi kalsın. Mutfağınız evinizin orta yerinde de olsa, sadece yemek pişirdiğiniz alelade bir yer de olsa, bu zemin kaplamaları mükemmel çözümdür.
  BANYO / Klasik, geleneksel ya da modern fark etmez; pratik ama güzel Tarkett zemin kaplamalarının rahatlığını ve sıcaklığını çıplak ayaklarınızda hissetmenin keyfini yaşayın.

  Islak veya kuru zeminlerde, temizlemesi kolay su tutmayan yüzeyler kaymanızı önleyecek, bakteri oluşumuna engel olacak, keyfinizi asla kaçırmayacak.
  OTURMA ODALARI / İdeal oturma odanız, sizin, ailenizin ve dostlarınızın yaşam biçimini simgeler.   

  Tarkett zemin kaplamaları stil ve fonksiyonu bütünleştirir.  Uygulaması çok kolay olan bu kaplamalar, kir ve lekelere, darbe ve sürtmelere dayanıklı, kaliteli cilalarıyla mükemmel bir görünüm sağlarlar.
  GİRİŞ VE KORİDORLAR / En yoğun oldukları yerlerde üstünüzdeki baskıyı yok etmek için tasarlanmış nefis Tarkett zemin kaplamaları ile evinize gerçekten “hoş gelin”. Aşınmaya dayanıklı ve temizlenmesi kolay olan bu malzemeler, eve giriş çıkış esnasında oluşan gürültüyü emer.   Pratik, sessiz, şık görünümlü ve yürümesi rahat; antrenizi antre yapan kaplamalar.
  ÇOCUK ODALARI / Tarkett zemin kaplamalarının renkleri ve desenleriyle, uyku ve oyun doğal hale gelmektedir. Heyecan verici oldukları gibi uygulaması da kolaydır. Gün boyunca çocuklara keyif verir, sesi emerek oturmaları, yürümeleri veya emeklemeleri için rahatlık sağlarlar. 
  Yatma vakti geldiğinde, bu güvenli, sağlam ve hijyenik ideal oyun alanını temizleyip bir sonraki güne hazırlamak çok kolaydır. 
  Tatlı rüyalar ve mutlu günler; çocuk oyuncağı kadar kolay.
  YATAK ODASI / Yatağınızdan kalkıp muhteşem bir Tarkett döşemesinin ipeksi, yumuşak, ayağınızı saran sıcaklığına basın.

  Çekici renk yelpazesi, stili ve yüzey çeşitleri, özel alanlarınızı kişiselleştirmek için idealdir.  

  Döşenmesi kolay malzemeniz gürültüyü emerek sizi dış dünyadan uzak tutar. Kapınızı kapatın, gevşeyin ve huzurla dolun; konfor ancak bu olabilir işte.

     

Tarkett Pvc

 •  

  sizde uğrayın pvc zeminlerinizi test edin

 • Abc İnşaat Dekorasyon