• tarkett pvc

   

   
  tarkett
  polyflor

  HOMOJEN PVC

  Son derece hijyeniktir. Bakteri barındırmaz. Cila gerektirmez. Bakım ve temizliği kolaydır. Hastaneler, sağlık üniteleri, okul, kreş, ofis, mağaza ve restorantlarda kullanılır. Farklı tasarımlarda çalışma ve yaşam alanlarında size konfor sağlar.

  pvc,zemin,pvc zemin,ticari tip işyeri tipi pvc zemin kaplamalar, beylikdüzü pvc zemin 

  TARKETT İŞYERİ TİPİ -TİCARİ TİP PVC ZEMİN KAPLAMALARI
  HASTANELER
  Günümüzde hastaneler, çocuklardan yaşlılara, sağlık ve destek personelinden ziyaretçilere kadar herkesin taleplerini uyumlu hale getirmelidir. Tarkett zemin kaplama çözümleri, rahat, sessiz yüzeyleri ve sakinleştirici renklerden oluşan geniş paletiyle iyileştirme sürecine yardımcı olur. Güzel görünüm hijyenik, temizlenmesi ve bakımı kolay yüzeylerle, gerektiğinde statik kontrol ile bir araya geliyor. Sonuç, elverişli çalışma koşullarına sahip sağlıklı bir ortam ve yatırım getirisi.

  HUZUR EVLERİ
  Huzurevleri, gerektiğinde yardım sağlanarak özgür yaşamın desteklendiği bir ev hissi uyandırmalıdır. Çok sayıda rengi ve deseni ile, Tarkett zemin kaplama çözümleri, sağlık için büyük önem taşıyan bireyselliğin yanı sıra konfor ve kullanışlılığı da sunar. Dayanıklı, kaymaz, leke tutmaz ve temizlenmesi kolay yüzeyler, yaşamsal öneme sahip hijyeni sağlar, personelin işini azaltır ve yaşam döngü maliyetlerini düşürür
  ÇOCUK YUVALARI
  Eğitimin ilk adımı olan çocuk yuvalarının zemin tasarımı çocuklar, öğretmeler ve ebeveynler için uyarıcı ve geliştirici olmalıdır. Tarkett'in dayanıklı, temizlenmesi kolay ve hijyenik zemin çözümleri sınırsız renk ve desen yelpazesi ile çeşitli etkinlikler için teşvik edicidir: dinleme, öğrenme, yaratıcılık, keşfetme. Çalışmak, öğrenmek ve oynamak için ideal ortamlar yaratmak Tarkett'le çok kolay!
  İLKÖĞRETİM OKULLARI
  Oyunun yerini yeni beceriler öğrenmek aldığından, çocuklar için ilkokul yeni zorlukları temsil eder. Her alan için renkleri ile, Tarkett zemin kaplama çözümleri çocukları ve öğretmenleri teşvik eder ve onlar için ideal bir ortam oluşturur. Mükemmel akustik özellikler sesi bastırarak konsantrasyonu ve iletişimi geliştirir. Temizlenmesi ve bakımı kolay yüzeyler, darbelere ve sürtünmelere karşı koyarken benzersiz uzun ömürlü performans sağlar. 
  İLKÖĞRETİM OKULLARI
  Zihinsel ve duygusal olarak gelişirken, uygun bir öğrenme ortamı öğrencileri destekler. Tarkett’in zemin kaplama çözümleri, cesaretlendiren ve yol gösteren renkleri ile okulu keyifli bir yer haline getirir. Mükemmel akustik özellikler kütüphaneler ve çalışma alanları için idealdir; merdivenlerden gelen gürültüleri emer. Uzun ömürlü, çukurlaşmaya ve aşınmaya karşı dayanıklı yüzeyler trafiğin yoğun olduğu alanlardaki baskıyı azaltır ve kalıcı bir yatırım getirisi sunar.
  ORTAÖĞRETİM OKULLARI
  Zihinsel ve duygusal olarak gelişirken, uygun bir öğrenme ortamı öğrencileri destekler. Tarkett’in zemin kaplama çözümleri, cesaretlendiren ve yol gösteren renkleri ile okulu keyifli bir yer haline getirir. Mükemmel akustik özellikler kütüphaneler ve çalışma alanları için idealdir; merdivenlerden gelen gürültüleri emer. Uzun ömürlü, çukurlaşmaya ve aşınmaya karşı dayanıklı yüzeyler trafiğin yoğun olduğu alanlardaki baskıyı azaltır ve kalıcı bir yatırım getirisi sunar.
  ÜNİVERSİTELER
  Büyük bir kampus yönetiyorsanız en iyi yatırım getirisini elde etmek önemlidir. Tarkett zemin kaplama çözümleri piyasadaki en iyi yaşam döngü maliyetlerine sahip dayanıklı, temizlenmesi kolay yüzeyler sunar.Sessiz çalışmadan neşeli dinlenmeye, laboratuarlardan öğrenci odalarına kadar her şey için çok sayıda renk ve malzeme.
  ZİNCİR MAĞAZALAR
  Müşterilerinize, personelinize ve işletmenize uyan bir ortamla marka imajınızı güçlendirin. Hoş karşılayan ve aşınmaya karşı dayanıklı bir girişten, hijyenik ve kaymaz gıda reyonuna kadar, mağazanın her bölümü için bir Tarkett zemin kaplama çözümü vardır. Geniş renk ve desen yelpazesi bir ortam yaratarak müşteri akışlarını yönetir. Tarkett’in çözümleri aksama süresinin en az olmasını sağlayan kolay döşenme, temizlik ve bakım ile daha düşük yaşam döngü maliyetleri sayesinde uzun süreli değer de sunar. 
  OTELLER
  Günümüzde insanlar otel tercihlerinde daha seçici ve talepkar davranmaktadır. Tarkett zemin kaplama çözümleriyle, konuklarınız için konfor ve hizmetin yanı sıra, kendilerini evlerinde gibi hissetmelerini sağlayacak görsel ve akustik hoşnutluk sunar. Kişiselleştirilmiş bir tarz markanızı geliştirirken, uzun ömürlü, döşemesi ve bakımı kolay yüzeyler de bütçenizi etkileyerek mükemmel bir yatırım getirisi elde etmenize yardımcı olur.
  KIŞLALAR
  Modern kışlaların kasvetli olması için bir neden yok. Tarkett’in pratik fakat çekici zemin kaplama çözümleri, yatak odalarından spor tesislerine kadar her şeye dayanıklı bir yanıt sunar.Sırt çantalarının ve botların vuruşlarına dayanacak kadar sağlamdır; mükemmel akustik özellikleri ise gürültü seviyelerini kontrol altında tutar. Her kuruşun önemli olduğu durumlarda, bu bakımı kolay ve dayanıklı yüzeyler daha düşük yaşam döngü maliyetlerini de beraberinde getirir.
  İÇMEKAN SPOR ALANLARI
  Çeşitli kullanım alanları ve farklı ihtiyaçlara uygun Tarkett Sports zemin çözümleri

  Tüm sporcuların farklı spor mekanlarındaki beklentilerini karşılamak amacıyla ürün geliştirme çalışmalarımız için yıllarımızı harcadık. Uluslararası spor kuruluşlarıyla çalışarak, darbe baskılarını azaltacak şok emme özelliğinden, topun geri sekmesini ve oyuncuların ayaklarının zemini iyi kavrayabilmesini sağlayan yüzey sürtünmesine kadar çeşitli teknik özelliklere odaklandık. Bu uzmanlık, farklı fiziksel aktiviteler arasından çeşitli kullanıcı profillerine yönelik ihtiyaçları öngörmemizi sağlar. Tarkett Sports tüm iç mekan spor aktivitelerini göz önünde bulundurarak eğitim, müsabaka ve sosyal etkinlik alanlarına özel doğru yaklaşım önerebilecek tek çözüm sağlayıcıdır.
  Endüstri ve Ulaşım
  Elektronik bileşenler pahalı ve kırılgandır, bu yüzden üretim ve kurulumları için kontrollü koşullar gerekir. Tarkett’in sağlam, bakımı kolay zemin kaplama çözümleri, pratik işlevleri dayanıklı ve güzel görünüşle bir araya getirir. Elektrik boşalımı riskinden kaçınmak için statik kontrol sayesinde, mükemmel bir yatırım getirisi ile temiz, güvenli bir ortam sunar.
  Araştırma Enstitüleri
  Yarının çözümleri bugünden geliştirilirken, hem sektör hem de genel anlamda toplum için araştırma çok önemlidir. Statik kontrollü, anti-bakteriyel, kimyasallara karşı dayanıklı ve su geçirmez yüzeyleriyle, her yenilik için bir Tarkett zemin kaplama çözümü vardır.Hijyenik, dayanıklı ve temizlenmesi kolay, aynı zamanda konforlu ve güzel görünümlü olan çözümler, pratik ve verimli bir çalışma ortamı oluşturur.
  Tıbbi Ürünler
  Dinamik ve sermaye-yoğun tıbbi ilaç sektörü, titizlik gerektiren çevresel standartlara sahip. Hijyenik ve bakımı kolay Tarkett zemin kaplama çözümleri, tesislerin temiz ve güvenli olmasını sağlamak için statik kontrol ve anti-bakteriyel özellikler de sunar. Yerinde imalat yapan steril tesislerin gereksinimlerini karşılayacak temel aksesuarların yanı sıra, keyifli bir çalışma ortamı sağlamak için renkleri ve rahatlığı da sunar.

   

Tarkett Pvc

 •  

  sizde uğrayın pvc zeminlerinizi test edin

 • Abc İnşaat Dekorasyon